Gry internetowe wszelkiej maści. Gry flash, shockwave, java, gry na komórki, advergames, games,Allegro - największe aukcje internetowe, najniższe ceny! Kup i sprzedaj!

Dodawarka do katalogówKreatywna Rodzina
wtorek, 21 sierpnia 2007
Trochę o odbiorze gier
Niecały rok temu Ostryga przeprowadziła badania odbioru gier i umieszczania w nich reklam. Już z tego badania wynikało, że Internauci chętnie grają. Ostatnio znajduję coraz więcej badań i opinii z rynku reklamy poświadczających to.
Dobrym przykładem może być chociażby notka na Mediarun.pl o graczach oraz wyniki badań Massive o grach i graczach z Ameryki Północnej.
Osobiście polecam gry jako narzędzie promocji :)
10:10, jacek.jankowski , organizacyjne
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 20 sierpnia 2007
100 klasycznych gier na Commodore 64 w 10 minut
Wspomnienia wracają :)


10:54, jacek.jankowski , Filmy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 07 sierpnia 2007
Minesweeper The Movie / Saper - niedługo w kinach
Już tego lata w USA, w Polsce na wiosnę, nowy film na bazie gry komputerowej - tym razem - po Tomb Rider, Doom, Wing Commander czy Street Fighter - film powstaje na kanwie windowsowego Sapera
16:35, jacek.jankowski , Filmy
Link Dodaj komentarz »
piątek, 03 sierpnia 2007
Zrób własnego MMO

http://www.kaneva.com/  

Kaneva to kolejny klon Second Life, z tą małą różnicą, że oferuje narzędzie do stworzenia własnego wirtualnego świata.  Oczywiście  nie jest to bardzo proste jednak na starcie dostajemy gotowy silnik oraz wszystkie niezbędne narzędzia, wystarczy zapoznać się z całą specyfikacją i mieć trochę samo zaparcia by stworzyć coś z niczego. 

http://www.kaneva.com/channel/channelPage.aspx?communityId=85697&pageId=89747  

 

10:05, mordecay
Link Dodaj komentarz »