Gry internetowe wszelkiej maści. Gry flash, shockwave, java, gry na komórki, advergames, games,Allegro - największe aukcje internetowe, najniższe ceny! Kup i sprzedaj!

Dodawarka do katalogówKreatywna Rodzina
poniedziałek, 22 stycznia 2007
Kup Pałac Kultury


Kup Pałac Kultury
13:11, jacek.jankowski , Logiczne
Link Komentarze (1) »
wtorek, 16 stycznia 2007
Rewolucja "Warcrafta"

30 tys. nocnych elfów, gnomów i orków w całej Polsce obudziło się dziś w nowej rzeczywistości. Ukazał się bowiem "The Burning Crusade" - dodatek do "World of Warcraft", największej na świecie gry sieciowej.

Więcej na: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3851600.html

22:10, jacek.jankowski , niegry
Link Dodaj komentarz »
Gry z Burger Kinga

Burger King sprzedał w ciągu dwóch tygodni ponad dwa miliony gier na platformę Xbox i Xbox 360. Gry nie tylko mają bawić ale także promować fast-food.

burger.gif

Burger King stworzył trzy gry, które sprzedaje ponie całe cztery dolary za sztukę. Pocketbike Racer, Big Bumpin’ oraz Sneak King nie powalają na nogi konsolowych wyjadaczy ale są wystarczające tanie i zabawne aby zdobyć serca klientów.
To potwierdza badania mówiące o tym, że reklama w grach nie drażni odbiorców. Warto także zwrócić uwagę, że za sukcesem tej promocji stoi sieć dystrybucji czyli po prostu sieć fast-food. Proponowanie ich kupna przy okazji sprzedaży kalorii, najwyraźniej poskutkowało.

Źródło: http://www.adblog.pl/2007/01/16/zestaw-hamburger-i-gra/

13:47, jacek.jankowski , niegry
Link Dodaj komentarz »
środa, 10 stycznia 2007
 
1 , 2